U nás najdete vždy najdete dopravu a platbu, která vám nejvíce vyhovuje. My se pak postaráme o vše ostatní a zajistíme, ať vaše objednávka dorazí v pořádku a včas.

  Osobní odběr

  Objednané zboží si můžete zdarma vyzvednout v našem skladu na adrese JTK, Nádražní 271, 253 01 Hostivice. Stačí v objednávce zvolit možnost Osobní odběr a jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, pošleme vám informační e-mail a SMS.

  Při vyzvednutí je možné využít následující platební metody:

  • hotově
  • kartou při vyzvednutí
  • platba předem online nebo zálohovou fakturou
  • platba na fakturu se splatností (pro stálé zákazníky)

  Doručení přepravní službou na zvolenou adresu

  Zboží, které je skladem, odesíláme do druhého pracovního dne po přijetí objednávky za předpokladu, že zásilka splňuje váhové a rozměrové limity vybrané přepravní přepravních služby.

  Při dopravě zásilky přepravní službou je možné využít následující platební metody:

  • platba předem online nebo zálohovou fakturou
  • kartou na dobírku při dodání
  • platba na fakturu se splatností (pro stálé zákazníky)

  PPL je náš preferovaný přepravní partner na území ČR a Slovenska.  Zásilky obvykle doručuje do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Výběr času doručení není bohužel možný .

  Cena za doručení PPL je podle váhy od 164,- Kč. Objednávky nad 3.000,- Kč do váhy 10 kg zasíláme zdarma. Za platbu na dobírku připočítáváme 55,- Kč .

  DPD slibuje doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání z našeho skladu vám pošleme SMS zprávu s číslem balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte e-mail a řidič DPD vám zavolá, aby upřesnil čas doručení. Zásilku můžete také přesměrovat, nebo změnit datum doručení. Informace, jak změnit čas nebo adresu, najdete v e-mailu, který vám dorazí po objednání. Platit můžete hotově i kartou.

  Cena za doručení PPL je podle váhy od 218,- Kč. Objednávky nad 3.000,- Kč do váhy 10 kg zasíláme zdarma. Za platbu na dobírku připočítáváme 55,- Kč .

  Individuální doprava

  Může se stát, že vaše objednávka vyžaduje kvůli své váze, rozměrům nebo destinaci specifické přepravní podmínky. V takovém případě vás budeme kontaktovat s upřesněnou cenovou nabídkou možností přepravy. V případě, že budete s nabídkou souhlasit, bude vaše objednávka upravena s odpovídající cenou přepravy a následně bude možné přistoupit k platbě a expedici.